تبلیغات

لطفا اگر صاحب جیمیل هستید بروی +1 کلیک کنید

آخرین اخبار جدیدترین اخبار ورزشی عکس مجلس احمدی نژاد حمله به ایران فساد مالی بهداشت درمان هاشمی علمی دانلود رایانه تلفن همراه - حمید رسایی به دنبال تغییر علی لاریجانی و ریاست مجلس نهم

حمید رسایی به دنبال تغییر علی لاریجانی و ریاست مجلس نهم

نویسنده :محمد
تاریخ:پنجشنبه 25 اسفند 1390-07:50

تجربه مجلس هشتم قطعا نمایندگان را به سمتی خواهند برد که در مجلس نهم ترجیح دهند فرد دیگری به جز علی راریجانی ریاست مجلس را در دست بگیرد . . .

چهره شاخص جبهه پایداری در حاشیه سوال مجلس از رئیس جمهور با اشاره به اینکه در برخوردهای اخیر صورت گرفته با رسانه های ارزشی متاسفانه خوب عمل نشده است تاکید کرد برای رفع این مشکل به مجلس هشتم امیدی نیست .

حجت الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار صراط با اشاره به حمایت های غیر معمول چهره های سیاسی از یکدیگر تصریح کرد : در ماجرای فیلتر شدن اپیدمی رسانه ها در آستانه انتخابات مجلس نهم متاسفانه روابط فامیلی نقش پررنگی را ایفا کرد و در این زمینه تا وقتی علی لاریجانی در مسند ریاست مجلس باقی است اوضاع و شرایط به همین منوال است .

عضو کمسیون فرهنگی مجلس همچنین اضافه کرد : تجربه مجلس هشتم قطعا نمایندگان را به سمتی خواهند برد که در مجلس نهم ترجیح دهند فرد دیگری ریاست مجلس را در دست بگیرد .

رسایی ادامه داد : متاسفانه قضایای اخیر نشان داد تحمل در برخی روسای قوا کم است . ما قطعا در روزهای باقیمانده از مجلس هشتم هم تمام تلاش خود را می کنیم که جلوی برخورد با رسانه ها گرفته شود و همچنین برای مجلس نهم هم تلاش می کنیم که فرد دیگری سکان هدایت مجلس را به دست گیرد .

گفتنیست گمانه زنی هایی برای ریاست  حجه الاسلام آقا تهرانی و یا دکتر حداد عادل بر مجلس نهم وجود داردمنبع:
http://9ktenews.com


Admin Logo
themebox Logo

_________________