تبلیغات

لطفا اگر صاحب جیمیل هستید بروی +1 کلیک کنید

آخرین اخبار جدیدترین اخبار ورزشی عکس مجلس احمدی نژاد حمله به ایران فساد مالی بهداشت درمان هاشمی علمی دانلود رایانه تلفن همراه - دانلود فایل صوتی پرسش های مطهری و پاسخ های احمدی نژاد / کیفیت سوالها و جوابها ، خوب نبود

دانلود فایل صوتی پرسش های مطهری و پاسخ های احمدی نژاد / کیفیت سوالها و جوابها ، خوب نبود

نویسنده :محمد
تاریخ:چهارشنبه 24 اسفند 1390-03:02

فایل صوتی سوالها و جوابهای امروز در بهارستان / کیفیت سوالها و جوابها ، خوب نبود

طرح سؤال از رئيس‌جمهور سرانجام پس از سه سال كشمكش و بازي برخي از نمايندگان با اين كار، صبح امروز (چهارشنبه) در صحن علني مجلس مطرح شد و رئيس‌جمهور نيز به همراه جمعي از اعضاي هيئت دولت براي پاسخ‌گويي به اين سؤال‌ها در صحن مجلس حاضر شد.

در اين جلسه، مطهري ابتدا سؤال‌هاي سؤال كنندگان از رئيس‌جمهور را از روي يك متن قرائت كرد، اما نتيجه‌ي اين جلسه، تقريباً براي مردم در روزهاي پاياني سال بي‌فايده بود، چرا كه عمده‌ي سؤال‌ها، مسئله مردم نبود و نمايندگان سؤال كننده‌اي كه به‌عنوان نماينده مردم، اين سؤال‌ها را مطرح كرده بودند، گويا بيشتر سؤال‌هاي خود را عنوان كردند تا سؤال‌هاي مردم را. همچنين پاسخ‌هاي رئيس‌جمهور نيز متقابلاً به‌نحوي بود كه نوعي واكنش سياسي و كنايه زدن از تريبون مجلس از آن برداشت مي‌شد. در کل در طراحی این سوالات  عامل کمیت بیشتر از کیفیت دیده میشد و خب در نتیجه پاسخ ها نیز به همان نسبت بدون کیفیت بود و همین امر باعث میشد که معدود سوالاتی که شاید منصفانه بود نیز با بی مهری پاسخ داده شود . به عنوان نمونه سوال در مورد عزل وزیر امور خارجه در نبود وی !

فايل صداي طرح سؤال از سوي مطهري و پاسخ‌هاي احمدي‌نژاد را میتوانید از لینکهای زیر دانلود کنید

پرسش‌هاي علی مطهري

براي دريافت فايل صدا اينجا را كليك كنيد

پاسخ‌هاي محمود احمدي‌نژاد

براي دريافت فايل صدا اينجا را كليك كنيدمنبع:
http://9ktenews.com


Admin Logo
themebox Logo

_________________