تبلیغات

لطفا اگر صاحب جیمیل هستید بروی +1 کلیک کنید

آخرین اخبار جدیدترین اخبار ورزشی عکس مجلس احمدی نژاد حمله به ایران فساد مالی بهداشت درمان هاشمی علمی دانلود رایانه تلفن همراه - اولین تبلت ایرانی 350 هزار تومان / تولید ملی که باید از آن حمایت کرد

اولین تبلت ایرانی 350 هزار تومان / تولید ملی که باید از آن حمایت کرد

نویسنده :محمد
تاریخ:سه شنبه 23 خرداد 1391-12:30

مریداوی، مدیرعامل شرکت ارتباط ایرانیان در مراسم رونمایی از اولین تبلت ایرانی در مورد انگیزه اش از تولید تبلت ساخت داخل گفت: می خواهیم تبلت را جایگزین انواع مختلف ابزارهای ارتباطی به ویژه لپ تاپ کنیم.

وی افزود: کاربران می توانند از تبلت به عنوان وسیله ای برای ویدئو چت، وبگردی و بسیاری موارد دیگر همچون مصارف پزشکی، مدارس و دانشگاه ها از آن استفاده کرد.

مریداوی به انگیزه مهم دیگری که در تولید تبلت ایرانی برای وی نقش موثری داشته است اشاره کرد و گفت: جلوگیری از خروج ارز به واسطه تولید داخل همواره برای من از اهمیت بالایی برخوردار بوده و هست.

وی که پیش از این مدیرعامل شرکت تولیدکننده گوشی های ایرانی جی ال ایکس بوده است، گفت: تولید تبلتی با این کیفیت که در حال حاضر تمامی ویژگی های تبلت های متداول بازار را داراست در نوع خود شروع بسیار خوبی محسوب می شود.

مدیرعامل شرکت ارتباط ایرانیان در مورد قیمت عرضه تبلت دیمو گفت: تا آنجا که توانسته ایم سعی کردیم قیمت ها را کاهش دهیم تا تبلت های موجود بازار با تبلت دیمو قابل رقابت نباشند.

وی افزود: تبلت های 7 اینچی خود را با قیمت 350 هزار تومان به فروشنده می دهیم و قیمت آن برای مشتری نهایی 390 هزار تومان خواهد بود. همچنین قیمت تبلت های 9.7 اینچی برای فروشنده 540 هزار تومان و برای مصرف کننده نهایی 580 هزار تومان خواهد بود.

وی در مورد خدمات پس از فروش تبلت های دیمو نیز گفت: این تبلت ها دارای دو ماه گارانتی تعویض و یکسال گارانتی خواهند بود.

به گفته مریداوی تبلت دیمو همان گونه تولید می شود که سایر برندهای معروف تبلت های شان را تولید می کنند؛ به عبارت دیگر قطعات مختلف تبلت دیمو به سفارش شرکت ایرانیان ارتباط توسط شرکت های خارجی تهیه می شود و سایر امور از قبیل مونتاژ قطعات روی بردهای الکترونیکی، تزریق و غیره در کارخانه انجام می شود.

وی در مورد ظرفیت تولید کارخانه نیز گفت: ظرفیت اصلی کارخانه تولید 20 هزار تبلت در ماه است ولی در حال حاضر شرکت قصد دارد تعداد 10 هزار تبلت در ماه تولید کند.

وی با اشاره به اینکه ایجاد کارخانه تولید تبلت تا به امروز 283 شغل ایجاد کرده است، گفت: با توجه به اینکه به عنوان اولین تولیدکننده تبلت در خاورمیانه هستیم قصد داریم ظرفیت تولید خود را افزایش دهیم و به صادرات این محصول بپردازیم، در آن صورت حتما سهم مهمی در تولید شغل های جدید خواهیم داشت.

در ادامه جلسه نقشینه، مدیر فروش شرکت ارتباط ایرانیان در مورد استراتژی های شرکت در ارایه تبلت ایرانی دیمو گفت: در سه فاز برنامه های توسعه ای شرکت را خواهیم داشت؛ در فاز اول ضمن تحقیق بازار تعدادی از شهرها را پوشش خواهیم داد، در فاز دوم ضمن افزایش تعداد شهرها با اپراتورها تعامل خواهیم کرد و در فاز نهایی نیز تمامی شهرهای ایران نمایندگی فروش خواهیم داشت.

به گفته نقشینه آموزش کاربران و فروشندگان یکی از استراتژی های مهم شرکت است به گونه ای که فروشگاه ها، نمایندگان فروش و حتی شاگرد مغازه ها می باید تحت آموزش همه جانبه در مورد آنچه می فروشند  قرار گیرند و از طرفی خریداران تبلت های ایرانی نیز باید در صورت داشتن هر گونه سوال پاسخ خود را به راحتی دریابند که این موضوع از طریق پایانه مرکز تماس هپی کال امکان پذیر است.

مدیر فروش شرکت ارتباط ایرانیان در مورد آینده بازار تبلت ها در ایران نیز گفت: در سال 2013 امیدواریم سهم 43 درصدی از بازار و در سال بعد از آن نیز 54 درصد از بازار تبلت ها را خواهیم داشتمنبع:
http://9ktenews.com


Admin Logo
themebox Logo

_________________